Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Go to top
About Us

O nas

Kim właściwie jesteśmy?

Od lat zajmujemy się produkcją oryginalnych zaproszeń i dodatków ślubnych. Doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzisiaj jesteśmy jedną z większych firm tego typu w Polsce. Polityka Jakości jest bardzo istotnym elementem strategii zarządzania naszą firmą.

Mamy świadomość, że zadowolenie Klienta jest warunkiem dalszego rozwoju. Dlatego naszym głównym celem jest dostarczanie gadżetów ślubnych na najwyższym poziomie. Pamiętamy o tym, że ślubne zaproszenia zostaną u Waszych Gości. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, żeby nasze wzory zaproszeń ślubnych były eleganckie i wyróżniały się formą. Wasi bliscy będą zachwyceni, a proponowane przez nas produkty staną się wspaniałą pamiątką, która będzie przypominała im jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu.

Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Każde zamówienie traktujemy w indywidualny sposób. Faktem jest, że zaproszenie weselne powinno pasować do charakteru imprezy. Właśnie dlatego proponujemy naprawdę szeroki wybór zaproszeń okolicznościowych. Nasze produkty są eleganckie, oryginalne i wyróżniają się formą. Co więcej, oferujemy konkurencyjne ceny. Jeśli szukacie pięknych i tanich zaproszeń ślubnych, trafiliście pod dobry adres. Z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla Was.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo: Zaproszenia Ślubne, Winietki na Stół, Zawieszki na Alkohol,Podziękowania dla Gości, Plany Stołów, Numery Stołów, Menu Weselne, Księgi Gości, Stronę Weselną, a nawet będziecie mogli zaprojektować własne zaproszenie.

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Macie jakieś pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 730 074 784 lub mailowego biuro@invwed.pl

12 tys.
Klientów
Zadowolenie klienta to podstawa
10 +
Lat usługi
Założona w maju 2009 r.
34
Partnerów
Sprzedawaj z nami